Jak już wiesz - oferujemy limitowaną ilość miejsc w każdym tygodniu w ramach płatnej zmiany (płatnego slotu) dla kurierów.

Sloty, na których się nie pojawisz, mogłyby być przejęte z radością przez innego kuriera! Również Klienci chcą mieć pewność, że dysponują wystarczającą liczbą kurierów Stuart do wykonania wszystkich zleceń.

Jeśli Twoja zmiana rozpoczyna się później niż za 24 godziny, możesz ją po prostu anulować. Więcej informacji o anulowaniu zmiany znajdziesz tutaj.

Jak zamienić swój slot z innym kurierem?

Jeżeli Twoja zmiana rozpoczyna się wcześniej niż w ciągu 24 godzin, już nie możesz jej anulować, tylko zamienić. Prosimy wykonać następujące kroki:

  • Zamieść wiadomość w czacie grupowym, aby poinformować resztę kurierów, że nie możesz zrealizować zmiany i tym samym dać innym szansę przejąć Twoją zmianę.

  • Wrzuć Twój slot do zamiany tak szybko, jak tylko wiesz, że nie możesz jej zrealizować:

Otwórz stronę lub aplikację Staffomatic -> zaznacz slot, którego nie możesz zrealizować -> wybierz przycisk zamiany (trade) -> wstaw powód, dlaczego nie możesz jej zrealizować i zaznacz okienko [x] “rozumiem, że jestem nadal przypisany do zmiany, dopóki ktoś inny jej nie przejmie” -> kliknij niebieski przycisk ‘trade’.

Uwaga: Jeżeli inny kurier przejmie Twoją zmianę, zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail. Jeśli jednak inny kurier nie przejmie Twojej zmiany, w dalszym ciągu jesteś do niej przypisany i oczekujemy, że ją zrealizujesz.

Did this answer your question?