Umowa z partnerem flotowym jest niezbędna, podczas pracy na aplikacji Stuart. Wybrać możesz spośród 12 najbardziej zaufanych i sprawdzonych przez nas firm:

Avalon Logistics

City Drive
Erneo
Eternis
Evelstar

FlowApps

Fobest

MB Partners

Ravapi
Trafik

Quick Apps

Udriver

Kim jest partner flotowy?

Partner flotowy to Twój pracodawca. Cotygodniowe wypłaty wysyłamy do Twojego partnera, który wypłaca Ci z tego tytułu pensję. Twój partner pomoże Ci rozliczyć podatki, wypłatę i odpowie na finansowe zagadnienia związane z pracą na aplikacji. Podpisanie umowy jest obowiązkowe, abyśmy wiedzieli komu wysłać Twoje pieniądze.

Jak podpisać umowę z partnerem flotowym?

Odwiedź strony internetowe partnerów flotowych, do których odnośniki znajdziesz powyżej. Każdy z partnerów ma nieco inny proces podpisywania umowy, ale u każdego z nich możesz dokonać tego online, bez wychodzenia z domu.

Do kiedy muszę przesłać umowę?

Umowę z partnerem flotowym możesz załączyć do formularza rekrutacyjnego. Jeśli tego nie zrobisz, musisz przesłać umowę najpóźniej do piątku, godziny 15:00 w tygodniu, w którym rozpoczniesz pracę. W przeciwnym razie ryzykujesz tym, że nie otrzymasz środków na czas. Umowę wyślij poprzez Portal Kuriera.

Jak zmienić obecnego partnera?

  1. Podpisz umowę z nowym partnerem flotowym

  2. Poinformuj poprzedniego partnera o zakończeniu współpracy

  3. Wyślij zgłoszenie poprzez Portal Kuriera, możesz załączyć poniższą wiadomość:

Informuję, iż chciałbym zmienić partnera flotowego na x.

W miejsce x wpisz nazwę swojego nowego partnera flotowego. Jako załącznik do maila, koniecznie załącz nową umowę w pliku PDF. Partner flotowy zostanie zmieniony w ciągu 72 godzin.

Aby pieniądze za dany tydzień (poniedziałek - niedziela) zostały wysłane do nowego partnera flotowego, należy zgłosić zmianę najpóźniej w piątek do godziny 15:00. Przekroczenie tej daty może skutkować wysłaniem wypłaty do obecnego partnera. W przypadku, gdy ktoś zgłosi zmianę partnera pomiędzy poniedziałkiem a środą, nie ma możliwości wysłania przelewu za poprzedni tydzień do nowego partnera.

Did this answer your question?