Cześć 👋

Ostatnio zgłosiłeś się do pracy jako kurier na aplikacji Stuart! Dlaczego warto zostać naszym kurierem już teraz?

🍕 Gwarantowane zarobki na poziomie 30 - 40 PLN/h🍕

Stawką podstawową jest u nas 🤑30 PLN🤑 za godzinę Twojej pracy. W godzinach szczytu (17-21) stawka ta wzrasta aż do 🤑40 PLN🤑 za godzinę!

🍕 Bonus na Start🍕

Specjalna oferta dla osób, które otrzymają tego maila - zacznij pracę jeszcze w tym roku, a po zrealizowaniu pierwszych 10 zamówień, dostaniesz od nas bonus 50 PLN🤑! 10 zamówień? To pół dnia roboty! Przyjdź i przekonaj się sam!

🍕 Fantastyczne zarobki w Sylwestra i Nowy Rok🍕

Prognozujemy, że w Sylwestra oraz Nowy Rok nasi kurierzy będą mogli zarobić niebotyczne sumy! Nie ma to jak wejść w 2022 rok z przytupem i zacząć go od zasilenia swojego budżetu. Szukasz dorywczej, jednorazowej pracy na te dwa dni? Jesteśmy idealnym rozwiązaniem.

🍕 Zarobki na poziomie 50-70 PLN/h🍕

W weekendy nasi kurierzy zarabiają aż do 70 PLN/h😎. Pamiętaj, że każda paczka to pieniądz, który ktoś zarobi za jej dostawę. Wpadnij do nas i przekonaj się sam, ile zamówień czeka na mieście!

🍕 1000 PLN za polecenie znajomego🍕

Twoi znajomi szukają pracy? Poleć im Stuart i zgarnij za to od 200 aż do 🤑1000 PLN🤑 (za każdą osobę!). Wysokość bonusu zależy od liczby zrealizowanych zamówień przez Twoich znajomych. Tutaj info!

🍕 Grupa na FB🍕

Dołącz do naszej grupy na Facebook'u dedykowanej warszawskim kurierom. Tam znajdziesz najnowsze informacje, promocje, a także będziesz mógł wymienić poglądy i opinie z innymi kurierami!

Pytania? Odpowiemy na wszystkie! Napisz do nas na: rekrutacja@stuart.com

Did this answer your question?